Lagevrio – příbalový leták

Příbalový leták pro Lagevrio připravujeme. Pokud máte nějaké zkušenosti s tímto léčivým přípravkem, dejte nám určitě vědět.

Diskuze k Lagevrio – příbalový leták

Prostor pro vaše recenze a zkušenosti s tímto léčivým přípravkem. Diskuze k Lagevrio – příbalový leták.

6 komentářů u „Lagevrio – příbalový leták“

 1. Měla jsem Covid19 , teplotu , bolesti kloubů, bolest v krku, ztrátu čichu . Třetí den jsem začala brát Lagevrio , už druhý den mi bylo lépe-doporučuji.

 2. S ohledem na vyšší věk mně byl na Covid19 doporučen lékařem Lagevrio. Bohužel jsem již po první dávce dostala křeče žaludku. Zkusila jsem ještě jednu dávku ráno a to jsem se najedla, abych neměla lék na lačno a hodně jsem pila. Opět křeče a bolesti břicha, které přešly po 5 hodinách. Na to jsem dostala silnou zimnici. V sobotu nemám kde shánět informace ve zdravotnictví – praktik, lékárna. Lék přestanu brát, já se bohužel cítím hůř.

 3. Mám Covid19 již pátý den, začaly silné bolesti hlavy, bolesti kloubů.
  Čtvrtý den beru Lagevrio, bolesti se zmírnily, ale jsem jak v jednom plameni,
  celá záda, břicho, prsa jedna červená slitá, svědivá, pálivá vyrážka.
  Nemůžu pohnout pravou rukou v rameni, nezvednu ruku. Úplně sucho v puse.
  Nemám vůbec chuť k jídlu, jím jen , při užití tablet a dost piju vodu nebo čaj.
  Je sobota a všude zavřeno praktičtí lékaři neordinují, nevím kde shánět informace.

 4. Isoprinosine jsem brala při prvním covidu v roce 2020 moc mi pomohl mám chronickou plicní obstrukcí pak jsem se dala 3 krát očkovat a letos v září jsem dostala zase covidu drž teplot ale hrozny kašel a rýmu dostala jsem lagevrio pomohlo ale nyní se mě moc rozjela artritida tak si myslím že mi to udělal ten lék jinak jsem byla v pohodě

 5. Po léku ustoupila horecka, nebolela hlava. Nebylo nevolno, a to mám gastritidu. Určitě lék pomohl. Bohužel přetrvává kašel a únava.

 6. Covid pro mne začíná dnes, 9.11.22. Teorvy nyní jej půjde zakoupit Věra.

Napsat komentář